یونسی: اقلیت های دینی یک فرصت برای کشور هستند Reviewed by Momizat on . دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: اقلیت های دینی و مذهبی برای کشور یک فرصت محسوب می شوند.  به گزارش ایرنا، حجت الاسلام 'علی یو دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: اقلیت های دینی و مذهبی برای کشور یک فرصت محسوب می شوند.  به گزارش ایرنا، حجت الاسلام 'علی یو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » گزارش و اخبار » یونسی: اقلیت های دینی یک فرصت برای کشور هستند

یونسی: اقلیت های دینی یک فرصت برای کشور هستند

یونسی: اقلیت های دینی یک فرصت برای کشور هستند

دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: اقلیت های دینی و مذهبی برای کشور یک فرصت محسوب می شوند.
 به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ‘علی یونسی’ روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه پتروشیمی شهرستان ایجرود در جمع خبرنگاران، افزود: حل بخشی از مشکلات جامعه از مسیر اقلیت ها امکانپذیر می شود.
وی یادآورشد: اقلیت ها همیشه و در همه حال همراه با جمهوری اسلامی ایران هستند و به شکلی متحد در شکل گیری انقلاب و عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی ایفای نقش کرده اند.
حجت الاسلام یونسی با بیان اینکه اقلیت های دینی و مذهبی در انتخابات سال ۹۲ بیشترین مشارکت را داشتند، خاطرنشان کرد: این اقلیت ها در مجلس شورای اسلامی نیز نمایندگانی دارند که در صدد حل مشکلات کشور، به خصوص مناطق محروم هستند.
وی تاکید کرد: یکی از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید زمینه سازی برای رفع محرومیت ها و رشد و توسعه مناطق مختلف کشور به ویژه استان های کمتربرخوردار است.
دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی با اشاره به اینکه دولت برنامه توسعه خود را از مناطق محروم شروع کرده، افزود: مشکلات و محرومیت هایی در مناطق مرزی کشور وجود دارد که رفع این مشکلات از برنامه های محوری و مهم دولت تدبیر و امید است.
حجت الاسلام یونسی اظهار کرد: در این راستا ، دکتر روحانی سفرهای استانی خود را از مناطق محروم و مرزی کشور آغاز کرد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 351

ارسال یک دیدگاه


8 + 8 =

بازگشت به بالا