“مسوت اوزیل” پاداش قهرمانی جام‌جهانی را به کودکان غزه اهدا کرد Reviewed by Momizat on . سوپراستار تیم های فوتبال آلمان و آرسنال پاداش 350 هزار پوندی قهرمانی رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل را به کودکان غزه اهدا کرد. به گزارش مهر، اوزیل پاداش 237 هزار سوپراستار تیم های فوتبال آلمان و آرسنال پاداش 350 هزار پوندی قهرمانی رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل را به کودکان غزه اهدا کرد. به گزارش مهر، اوزیل پاداش 237 هزار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » گزارش و اخبار » “مسوت اوزیل” پاداش قهرمانی جام‌جهانی را به کودکان غزه اهدا کرد

“مسوت اوزیل” پاداش قهرمانی جام‌جهانی را به کودکان غزه اهدا کرد

“مسوت اوزیل” پاداش قهرمانی جام‌جهانی را به کودکان غزه اهدا کرد

سوپراستار تیم های فوتبال آلمان و آرسنال پاداش ۳۵۰ هزار پوندی قهرمانی رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به کودکان غزه اهدا کرد.

به گزارش مهر، اوزیل پاداش ۲۳۷ هزار پوندی قهرمانی و پاداش ۱۱۸ هزار پوندی راهیابی آلمان به نیمه نهایی جام بیستم را مجموعا به کودکان غزه اهدا کرد.

بر پایه گزارش رسانه های انگلیسی، اوزیل که اصالتی ترکیه ای دارد به عنوان یکی از بازیکنان مسلمانی است که پیش از آغاز هر بازی، قرآن می خواند. او پیش از این از دست دادن با یکی از مسئولان فیفا به دلیل حمایت از اسراییل امتناع کرده بود که این موضوع جنجال های فراوانی را به همراه داشت.

در درگیری ۹ روزه بین اسراییل و نیروهای حماس، ۲۰۷ فلسطینی کشته شده اند که بیشتر آنها زنان و کودکان بوده اند.

الجزایر پیش از این پاداش ۵ میلیون ۲۵۰ هزار پوندی خود به منظور راهیابی به دور دوم رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به غزه اهدا کرده است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 351

دیدگاه (1)

ارسال یک دیدگاه


9 + 1 =

بازگشت به بالا