رونالدو با دیدن قرآن دلش لرزید و همین روزها به احتمال زیاد مسلمان میشود و … Reviewed by Momizat on .   رونالدو پس از پایان برنامه تبلیغاتی خود در یک مراسم ویژه شرکت کرد که مسئولان این شرکت مخابراتی عربستانی یک بسته هدیه از جمله یک جلد قرآن مجید به این بازی   رونالدو پس از پایان برنامه تبلیغاتی خود در یک مراسم ویژه شرکت کرد که مسئولان این شرکت مخابراتی عربستانی یک بسته هدیه از جمله یک جلد قرآن مجید به این بازی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » گزارش و اخبار » رونالدو با دیدن قرآن دلش لرزید و همین روزها به احتمال زیاد مسلمان میشود و …

رونالدو با دیدن قرآن دلش لرزید و همین روزها به احتمال زیاد مسلمان میشود و …

رونالدو با دیدن قرآن دلش لرزید و همین روزها به احتمال زیاد مسلمان میشود و …

 

رونالدو پس از پایان برنامه تبلیغاتی خود در یک مراسم ویژه شرکت کرد که مسئولان این شرکت مخابراتی عربستانی یک بسته هدیه از جمله یک جلد قرآن مجید به این بازیکن اهدا کرد.

به گزارش ایسنا، یکی از شرکت های مخابراتی عربستان سعودی با تجلیل از کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی رئال مادرید، یک جلد قرآن مجید به این بازیکن اهدا کرد.
رونالدو برای شرکت در برنامه تبلیغاتی یک شرکت مخابراتی، در عربستان به سر می برد. رونالدو پس از پایان برنامه تبلیغاتی خود در یک مراسم ویژه شرکت کرد که مسئولان این شرکت مخابراتی عربستانی یک بسته هدیه از جمله یک جلد قرآن مجید به این بازیکن اهدا کرد.
پیش از این نیز مسوت اوزیل هافبک مسلمان رئال مادرید از علاقه رونالدو به گوش دادن به قرآن در رختکن رئال مادرید خبر داده بود و اعلام کرده بود رونالدو به سوره “الفاتحه” علاقه خاصی دارد.
سایت اسلامی “باکسبانجام” اندونزی خبر داد که مسوت اوزیل به هنگام تنها شدن با رونالدو برای او قرآن تلاوت می کند و ستاره پرتغالی رئال مادرید به دقت گوش می کند و این کار را دوست دارد.

این سایت اندونزیایی به نقل از اوزیل نوشت: وقتی که با رونالدو تنها می شوم برای او قرآن می خوانم و او از این کار من استقبال می کند. رونالدو همواره از من می خواهد که چگونگی خواندن قرآن را به او یاد دهم. الان او می تواند بعضی از حروف را از هم تشخیص دهد. او سوره “فاتحه” را بیشتر از دیگر سوره ها دوست دارد.
در حال حاضر کریستیانو رونالدو با ارینا شایک مدل روسی زندگی می کند. شایعه شده است که نامزد او از خانواده مسلمانان چچنی است.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 351

دیدگاه (1)

  • غلام سپاهی

    باشروع و یاد الله سبحان وتعالی الله جل برای آخرین امت آخرین نبی یعنی حضرت محمد ص رحمت العالمین را برای کل جهانیان مبعوث کرد و با درد و غم ورنج تمام از اعماق وجود قلب مبارکش ایمان آوردن تک تک انسانها
    تا قیامت بود و هرگز نمی خواست حتی یک نفر از امتیان به جهنم رود.وامروزه اگر افرادی مثل رونالدو مسلمان شوند باعث شادی روح مبارک نبی و همه امت اسلام است .و ما هم آرزوی نبی کریم را در سرمان پرورش می دهیم .بارالها همه افراد امت را هدایت فرما و رهسپار جنت الفردوس گردان و از جهنم پناهمان ده .

    پاسخ دادن

ارسال یک دیدگاه


+ 7 = 14

بازگشت به بالا